ANKARA OTO KURTARMA ÇEKİCİ

Yıllardır Ankara’da ve Şehirlerarasında araç taşıma, oto kurtarıcı hizmeti veren Ankara Oto Kurtarma 7-24 güçlü ve tecrübeli ekibiyle işinin en iyisini yapan oto kurtarma firmasıdır.

Firmamız Oto Kurtarıcı Çekici Araç Çekme işleri için Ankaranın heryerinde bulunan araçlarımız müşterilerimizin araması esnasında çok çabuk bir şekilde istenilen yere vakit kaybetmeden ulaşmasını sağlamaktadır. Firmamız çalışanları işlerinin en iyisini yapan ekip arkadaşlarından oluşmaktadır.

50 TL' den başlayan fiyatları ile Ankara Oto Kurtarma 7-24 firması hizmetinizdedir. Firmamız insanların yolda kalmış olmasını bazı oto kurtarma firmaları gibi ganimet ve fırsat arayışında olmadan vicdani fiyat uygulaması başlıca ilkemizdir. Firmamız bu ilke ve prensiblerinden asla ödün vermemektedir. Biz önce kendini ylda kalmış düşüncesiyle hareket eden bir yapıya sahibiz. Bizlerden fiyat alarak diğer firmalarla karşılaştırın sonunda farkı görmüş olacaksınız.

Fimamızda çalışan ekip arkadaşlarımız aracınız nerde kaldıysa en kısa zamanda sizlerin yanında hızlı bir şekilde gelip arabanızı kurtarıyoruz. Bizleri aradığınız takdirde Ankaranın neresinde olursanız olun acil ve hızlı bir şekilde geliyoruz güvenli ve kaliteli çekici hizmeti vermiş oluyoruz. Yolda kalmış aracınızı arızasına göre öncelikle en yakın servise yada tamirciye götürülmesi sizlerin isteği ile yapılır. Şehirler arasında kalan vatandaşlarımızada bilgi doğrultusunda gıda, su ve diğer ihtiyaçlarınıda karşılamak başlıca insani görevimizdir. Ayrıca şehirlerarası yolda kalmış müşterilerimizede en uygun fiyatlarla konaklamada anlaşmalı olduğumuz otelimizde ağarlamaktayız. Size bir telefon kadar yakınız.

Her zaman bir adım ilerisini düşünerek çalışıyoruz. Ankara Oto Kurtarma 7-24 sizlere sadece çekici hizmeti vermenin dışında insancıl ve dostane bir ekiple çalışmaktadır. Güçlü ve tecrübeli ekibimizle sizlere hizmet vermekten ve yanınızda olmaktan gurur duyarız. Bizleri tercih ettiğiniz için onur duyarız. Ankara Oto Kurtarma 7-24 firmamız bizlere ulaşan telefon doğrultusunda aracınızın kaldığı bölgeye göre, firmamız sizlere en yakın aracını yönlendirerek bir an önce size ulaştırılmasını sağlamakadır. Gece veya gündüz arayabilirsiniz.

ANKARA İÇİ 30 DK YANINIZDAYIZ

0 545 595 99 12
0 538 944 08 88

7/24 HİZMETİNİZDE

ANKARA OTO KURTARMA